"Máme rádi svůj volný čas, věnujeme se sportu, umění, seberozvoji"

Pokud máte návrh na nějaký fajn výlet, aktivitu, či zlepšení neváhejte se ozvat vpravo ve formuláři, pokud uvedete i svůj správný email, může se Vám dostat odpovědi.

Facebook

Naše 3 pilíře:

Motivace ke sportu:

Jsme tu, abychom vás motivovali k pohybu a pomohli vám najít radost ze sportu bez ohledu na vaši úroveň zkušeností. Nabízíme inspirativní příběhy, užitečné tipy a rady, a podporu, která vám pomůže překonat překážky a dosáhnout vašich sportovních cílů.

Tipy pro první pomoc kterou můžete dát ostatním:

Snažíme se ke sportu inspirovat, nikoho do sportovních aktivit nenutíme, nepřemlouváme.

Sport je pro všechny.

Nemusí být každý závodník, sportovní aktivita může být i krátká procházka nebo hra.

Pomoc ostatním:

Věříme, že sport je pro všechny. Proto se snažíme o budování komunity, která podporuje vzájemnou pomoc a sdílení zkušeností. Na stránce Dříči najdete prostor pro sdílení vašich sportovních zážitků, tipy a rady pro začátečníky i pokročilé, a možnost spojit se s lidmi, kteří sdílí vaši vášeň pro sport.

Každý občas potřebuje pomoc, ať zkušený matador nebo člověk nemající rád pohyb.

Pomoc stačí jakákoliv, i vlídné slovo pomůže.

Zlepšování se ve sportu:

Chceme vám pomoct posunout se na další úroveň. Tréninkové plány, návody na techniku, a rady od expertů, které vám pomohou zlepšit vaše sportovní výsledky. Na stránce Dříči najdete také informace o sportovních událostech a závodech, kde se můžete utkat s ostatními a otestovat své dovednosti.

Cíle:

Zlepšit svou techniku, aby pro nás sport byl větší zábavou a ku zdraví.